Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wakacje w szkole - tydzień I, czyli Lew, Czarownica i stara szafa

W pierwszym tygodniu wakacji wyruszyliśmy w podróż po bajkowym i tajemniczym świecie Narnii. Poznawaliśmy głównych bohaterów powieści, jedliśmy podwieczorek u Fauna Tumnusa. Na zamku Ker Paravel, przy dziękach fletu składaliśmy pokłony królowi i królowej. Nie zabrakło również wyzwań dla prawdziwych książąt i księżniczek, w tym gier i zabaw po angielsku, wyczynów sportowych oraz spotkania z bohaterami na ekranie.
 
Galeria zdjęć:

praXis.edu.pl