Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wakacje w szkole - tydzień trzeci

Tydzień grecki rozpoczęliśmy od podróży w niezwykły świat mitów. Poznaliśmy Demeter i Persefonę, a także groźnego Minotaura, odważnego Tezeusza i pomysłową Ariadnę. Dzięki mitom dowiedzieliśmy się jak starożytni Grecy rozumieli świat i rządzące nim prawa natury. W trakcie naszej greckiej przygody poznaliśmy smak oliwek i sera feta. Zrobiliśmy niezwykle pyszny i zdrowy napój greckich bogów ;)
Poznaliśmy historię teatru greckiego, zbudowaliśmy własny amfiteatr i zrobiliśmy maski teatralne. Ostatni dzień upłynął nam na świetnej zabawie podczas praxisowo-greckiej olimpiady sportowej.
 
Galeria zdjęć:

praXis.edu.pl