Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wakacje w szkole - tydzień czwarty

W ostatnim tygodniu dyżuru wakacyjnego przenieśliśmy się do Ameryki. Poznawaliśmy zatem kulturę, zwyczaje i tradycje indiańskich plemion. Uczniowie wykonali samodzielnie tajemnicze amulety, grzechotki, pióropusze, a także każdy zaprojektowali indiański strój. Czas upłynął nam na wspólnych zabawach, tańcach i zawodach sportowych. Uczniowie dzieląc się na grupy zawiązali plemiona. Każde z plemion wymyśliło własny okrzyk, taniec i wybrało wodza. Następnie wszyscy wyruszyliśmy na wyprawę do lasu, by zebrać potrzebny materiał na zbudowanie indiańskiego tipi. Tydzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem, śpiewem i tańcem. To była wspaniała przygoda!
 
 
Galeria zdjęć:

 https://photos.app.goo.gl/JInvUp6xGKiH4So23


praXis.edu.pl