Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Uczniowie klasy 3, 4, 5 i 7  powtarzali tabliczkę mnożenia rozwiązując różne zadania, by ostatecznie napisać krótki test. Osoby, które wykonały to zadanie bezbłędnie otrzymały medale i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zwycięzcami zostali:


z klasy 3:
Iga G., Zosia, Hania i Alan 

z klasy 4:
Mikołaj, Emilka, Lena, Oliwka, Asia, Ania i Marysia 

z klasy 5
Franek, Milena, Ania, Maks, Sebastian i Igor 

z klasy 7
Tosia, Julianna, Dobrawa, Zosia i Otylia.

 
 

praXis.edu.pl