Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Dzień Nauczyciela

Dzięki drugoklasistom i ich fantastycznemu występowi to był z pewnością wspaniały dzień. Żywiołowy taniec, fantastycznie wyśpiewane piosenki, doskonała gra aktorska wprawiły nie tylko nauczycieli w doskonały nastrój. Były uściski, życzenia, słodkości i prezenty. Najwięcej wzruszeń wywołały te samodzielnie wykonane przez uczniów: listy, laurki, rysunki.

Jak co roku nastąpiło również rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela. Tradycyjnie, już po raz czwarty tytuł Anioła Cierpliwości trafił w ręce pani Oli. W kategorii Ostatni Sprawiedliwy zwyciężyła pani Beata. Mistrzem Dobrego Humoru została pani Paulina, Pomocną Dłonią pan Mariusz, a pani Martyna to Bratnia Dusza. W kategorii Stróż Porządku wygrała pani Olga. A pani Patrycja została wybrana szkolnym Pogromcą Smutków. Gratulujemy!

Galeria zdjęć:

praXis.edu.pl