Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Odwracamy role, czyli szkolna zamiana miejsc.

Julia, Zosia, Julianna, Otylia i Tosia podjęły się z okazji Dnia Nauczyciela niełatwego zadania - postanowiły zastąpić w poszczególnych klasach na jednej godzinie nauczycieli. Tosia z Ib z wielkim sukcesem poprowadziła jako pani Dorota edukację plastyczną, Otylia z tygryskami z Ia ćwiczyła angielskie słówka, Julia zamiast pani Oli pracowała z drugoklasistami, Zosia z zerówkowiczami bawiła się angielskim, a Julianna jako pani Marta z czwartoklasistami rozwiązywała matematyczne łamigłówki na szkolnym boisku. Dziewczyny poradziły sobie śpiewająco!


praXis.edu.pl