Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Lekcja historii i języka polskiego w plenerze

We wtorek 17 października siódmoklasiści w pięknym otoczeniu Pałacu w Chrzęsnem poznawali sposoby skutecznego operowania słowem.  Doktor Mirosław Oczkoś udzielił wskazówek, jak przygotować się do wystąpienia publicznego. Profesor Katarzyna Kłosińska z Uniwersytetu Warszawskiego zachęcała młodzież do refleksji nad pochodzeniem używanych codziennie słów czy powiedzeń.
Ważnym punktem wycieczki  było zwiedzanie Radzymina ze wspaniałym przewodnikiem p. Władysławem Kolatorskim (Prezesem Klubu AK, historykiem i pedagogiem). Uczniowie poznali historię miasta i wybitnych postaci z nim związanych. Na Cmentarzu Poległych 1920 r. oddali także hołd żołnierzom, którzy polegli w obronie ojczyzny.


praXis.edu.pl