Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wycieczkowo, czyli praktyczna lekcja historii i przyrody

W miniony piątek klasy III-VII uczestniczyły w wycieczce. Najpierw uczniowie odwiedzili Pałac w Wilanowie - letnią rezydencję królów Polski, gdzie uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych oraz zwiedzili barokową budowlę. Interesujące okazały się nie tylko piękne wnętrza, ale także panujące na dworze Jana III Sobieskiego zwyczaje oraz anegdoty, np. ta o ucieczce tresowanej wydry króla.
Po pasjonującej lekcji muzealnej przyszedł czas na wzruszenia i śmiech: uczniowie wybrali się do Multikina, gdzie młodsza grupa obejrzała film animowany, a starsi polską produkcję "Listy do M. 3".


praXis.edu.pl