Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Lekki placak

Nasi uczniowie, mimo iż mają do dyspozycji własne szafki w szatni, półki i szuflady w klasach, to i tak często noszą wielkie i ciężkie plecaki. Oprócz książek i zeszytów można znaleźć w nich przedziwne rzeczy. Zaprosiliśmy zatem do szkoły panią Katarzynę Machalską, fizjoterapeutkę i rehabilitantkę, by opowiedziała o tym jak dbać o nasze kręgosłupy. Dowiedzieliśmy się między innymi: ile maksymalnie może ważyć wypełniony plecak, co należy wziąć pod uwagę kupując nowy, co jest lepsze: plecak czy tornister i jak należy go pakować, by nie szkodzić swojemu zdrowiu.Rozmawialiśmy o tym, czym może grozić nadmierne obciążenie plecaka oraz co możemy zrobić, by nasze rosnące kręgosłupy były w dobrej formie.


praXis.edu.pl