Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Lekki plecak!

Przypominamy, że maksymalny ciężar plecaka dla dziecka do 10 roku życia to tylko 10% jego masy.

W serii pierwszej naszej akcji zważyliśmy wszystkich uczniów i ich plecaki. Po szczegółowej analizie wyników okazało się, że najlżejszy plecak miała uczennica z klasy V - Milena (w odniesieniu do swojej wagi).

Klasą, która najmniej dźwiga okazała się klasa Ia.

Niestety w klasie IV wszyscy zważeni uczniowie mieli za ciężkie plecaki :( .

Przy okazji ważenia, rozmów o właściwej postawie i analizie zawartości plecaków okazało się, jakie zadziwiające i zupełnie zbędne rzeczy można w nich znaleźć!

Akcja trwa nadal!


praXis.edu.pl