Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Listopad - miesiąc muzyki

Było muzycznie i radośnie! Działo się wiele, i w poszczególnych klasach, i na świetlicy. Ogromną popularnością cieszyły się „muzyczne piątki”. Co tydzień dzieci poznawały krótką historię poszczególnych gatunków muzycznych, uczestniczyły w zabawach tematycznych oraz bawiły się przy dźwiękach np muzyki rock&roll, country i disco polo. Każda z klas przygotowywała  plakat dotyczący poszczególnych gatunków muzycznych. Dodatkowo uczniowie starszych klas tworzyli plakaty prezentujące swoich idoli muzycznych. Ozdabiały one szkolne korytarze i były zalążkiem wielu dyskusji. Na lekcjach muzyki dzieci pisały muzyczne bajki. Pięć najlepszych prac ozdobiło gazetkę szkolną. W konkursie na własny instrument zwyciężyła Tola, wyróżnienia trafiły w ręce Zosi i Julii. Świetną zabawę zagwarantowały szkolne zmagania w teleturnieju "Jaka to melodia?". Ileż było emocji! Podsumowaniem miesiąca była andrzejkowa dyskoteka prowadzona przez DJ Mariusza.


praXis.edu.pl