Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Jak mogę dbać o bezpieczeństwo?

W tym tygodniu naszą szkołę odwiedził strażak z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wołominie.
W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie każdej klasy. Była to doskonała okazja by uświadomić sobie, że bezpieczeństwo każdego z nas zależy tylko i wyłącznie od decyzji, które podejmujemy i naszego postępowania. Rozmawialiśmy o zasad, których należy przestrzegać w sytuacjach, których skutkiem może być bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia. Ćwiczyliśmy również umiejętność prawidłowego powiadamiania służb ratunkowych.
Na wszystkie nasze, nawet dziwne pytania, otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Bardzo dziękujemy za spotkanie!


praXis.edu.pl