Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

„Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto….”

Pierwszy dzień ferii za nami! Było wesoło i ekscytująco. Przez cały dzień towarzyszyły nam żółto- pomarańczowe barwy.  Dowiedzieliśmy się, skąd się bierze tęcza oraz jakie kolory się na niej znajdują.  Choć nie było łatwo, bo kierowaliśmy się tylko smakiem, to udało nam się również rozpoznać  żółto- pomarańczowe  owoce. Robiliśmy pyszny owocowy mus i piekliśmy żółty biszkopt, który będzie początkiem naszego tęczowego tortu. Nie obyło się także  bez kroków tanecznych, tworzenia własnych układów i śpiewania kolorowych piosenek. Zajęcia sportowe na boisku i zabawy animacyjne z chustą przygotowały nas do podróży do krainy czarów i eksperymentów, by ostatecznie odkryć żółto-pomarańczowy ukryty na  końcu tęczy.


praXis.edu.pl