Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Jestem tym, co jem, czyli miesiąc zdrowego żywienia!

W maju dużą część naszych szkolnych aktywności poświeciliśmy tematowi zdrowego odżywiania.  Wychowawcy młodszych klas przeprowadzili zajęcia dotyczące tego co jest zdrowe, a co niekoniecznie. Punktem wyjścia do wspólnych rozmów stały się rysunki dzieci, na których znajdowały się ich zdaniem zdrowe dania, które jadły podczas majówki. Klasa 3 pod czujnym okiem pani Patrycji przygotowała wielką piramidę zdrowego żywienia, a piątoklasiści wymyślali hasła promujące zdrowy styl życia. Czwartoklasiści zgłębiali temat kuchni krajów hiszpańskojęzycznych. W klasach 3 i 7 odbył się konkurs MasterChef. Chętnych do pracy w jury nie brakowało, bo dania oprócz tego, że zdrowe były i wyjątkowo smaczne. Podsumowaniem miesięcznej tematyki były prezentacje przygotowane dla młodszych kolegów przez siódmoklasistów na temat witamin, cukrów i tłuszczy.


praXis.edu.pl