Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Spędź wakacje z Małym Inżynierem!

Już 19 sierpnia w „Praxis” rozpoczynamy naukowe półkolonie z Małym Inżynierem! Czeka na Was budowa robotów, programowanie, lutowanie własnych układów elektronicznych, walki robotów sumo i wiele innych atrakcji! W programie m.in. strzelające katapulty, robogitary oraz superszybkie wyścigówki. Świetna zabawa, nauka i czas aktywnie spędzony z innymi młodymi pasjonatami nauki - to właśnie przygotował dla Was Mały Inżynier. Szczegóły dotyczące zajęć oraz zapisy znajdują się na stronie internetowej: http://www.malyinzynier.pl/ Zapraszamy!


praXis.edu.pl