Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Andrzejki

Zabawa przy muzyce, w dobrym towarzystwie i emocje związane z przepowiadaniem przyszłości! Tak właśnie bawiliśmy się w Andrzejki.
Kiedyś wierzono, że tego dnia przyszłość otwiera swoje tajemnice. Dla naszych uczniów była to okazja po prostu do wspólnej zabawy. A przepowiednie? Oczywiście, że były! Traktowane mniej serio, bardziej z przymrużeniem oka. Poznaliśmy między innymi przyszłe zawody naszych uczniów, imiona ich przyszłych partnerów. Wiemy, kto jako pierwszy wyjdzie za mąż. Nie brakowało również konkursów typowo dyskotekowych i szalonych tańców.

Poprawiono: czwartek, 14, grudzień 2017 14:27

Odsłony: 0


Choinki, choineczki....

Poprawiono: czwartek, 14, grudzień 2017 14:10

Odsłony: 0
Kuchcikowo na słodko, czyli naleśniki czekoladowe z serkiem ricotta i bananem

Poprawiono: niedziela, 10, grudzień 2017 19:08

Odsłony: 1


Plastyczne szaleństwo

Poprawiono: niedziela, 10, grudzień 2017 19:03

Odsłony: 2praXis.edu.pl