Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Zaczerwieniliśmy się :)

Drugi dzień ferii zimowy upłynął nam pod znakiem koloru czerwonego. A jak czerwień, to i rozmowy o krwi. Dowiedzieliśmy się,  dlaczego uważana jest za bezcenne lekarstwo, kto może zostać honorowym dawcą krwi, co mówią wyniki jej badań o naszym zdrowiu  i czym są grupy krwi. 
 
Próbowaliśmy swoich sił w szyciu na maszynie, gdyż przygotowywaliśmy własne breloczki w kształcie kropli krwi. Piekliśmy wulkaniczne babeczki i czerwony biszkopt do piątkowego tęczowego tortu.

Aktywnie korzystaliśmy z pracowni komputerowej. Gdzie graliśmy w ogień i wodę (czerwone kontra niebieskie) oraz bawiliśmy się grafiką z użyciem wszystkich odcieni czerwieni. 

Kolor czerwony również zdominował nasze zabawy sportowe.
Ciekawe, co przyniesie nam środa…
 
Galeria zdjęć:

praXis.edu.pl