Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Zielono mi...

Ubrani na zielono spędziliśmy trzeci dzień ferii aktywnie uczestnicząc we wszelkich zabawach, których motywem przewodnim była właśnie zieleń. Zaskoczyło nas bardzo śniadanie, gdy okazało się, że nasze mleko jest właśnie w kolorze zielonym. Jak to możliwe?
Wspólnie eksperymentowaliśmy próbując uzyskać kolor zielony wykorzystując do tego zupełnie inne barwy. Powstałą farbą pomalowaliśmy nasze żółwie.
Mnóstwo radości sprawiły nam podchody po szkole, w czasie których poszukiwaliśmy ukrytych qrcodów. Wyposażeni w tablety i telefony dzięki nim  poznawaliśmy zasady młodego ekologa.
Udało nam się również stworzyć własną hodowlę roślin!
W ramach zielonego dnia nie mogło oczywiście zabraknąć rozmów dotyczących bomby witaminowej, czyli owoców i warzyw. Wykonaliśmy owocowe jeże, które zjedliśmy ze smakiem.
Na koniec z ogromną przyjemnością obejrzeliśmy wspólnie „Tajemnicę Zielonego Królestwa”.


praXis.edu.pl