Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Smerfowe szaleństwo, czyli kolejny dzień ferii w szkole

Czwarty dzień spędziliśmy w Wiosce Smerfów. Królował oczywiście kolor niebieski. Rozwiązywaliśmy zagadki i łamigłówki związane ze smerfami. Smerf Osiłek zadbał o nasz wysiłek fizyczny i zorganizował smerfne zawody sportowe. Nie mogło zabraknąć również eksperymentów związanych z wodą: poznaliśmy jej właściwości, zaobserwowaliśmy załamanie światła w wodzie oraz graliśmy gamę na niekonwencjonalnym instrumencie. Wspólnie zbudowaliśmy wioskę smerfów. Spróbowaliśmy także przysmaku wszystkich smerfów - koktajlu ze smerfojagód. Powstał również kolejny element naszego tęczowego tortu.

 


praXis.edu.pl